Jó ez a "vers"?

Figyelt kérdés

Övé lett minden kincs. De mégis

Tudod milyen király az ki egy senki előtt főt hajt?

Emberséges, kinek jelleme nincs.

Kire nem kiáltanak "tolvajt".

Mind tudja hiba Mit tesznek

Mert nincs tövis, mely saját rózsáját nem sértené meg.

S nincs kéz, mely illatot előbb érezné, mint a fájdalmat. Ugyan

Mennyit is ér az életed, ha nincs aranyad?


Szerintetek mit lehetne rajta javítani? Nagyon menthetetlen? :/



2020. máj. 1. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szep. Tehetséges vagy! Csak igy tovabb.
2020. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez pocsék, Ezt nem lehet versnek nevezni
2020. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben kedves második, el tudnád nekem magyarázni, hogy hogyan tudnék rajta javítani? Gondolom te értesz hozzá (ha már ilyen könnyen beszélsz) :)
2020. máj. 2. 00:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyátalán nem értek hozzá, de ha nem tusos elfogadni a véleményt akkor minek kérded meg?
2020. máj. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elfogadnám a véleményed, ha normálisan el tudnád magyarázni, hogy miért rossz :) nekem az "ez egy minősíthetetlen sz*r" vélemény nem vélemény, mert nem támasztod alá semmivel, hogy miért rossz. Elfogadom a kritikát, de akkor mondd el, hogy mit lehetne rajta javítani :) te is csak egy bunkó ember lehetsz, aki lát egy absztrakt festményt és rámondja, hogy "ilyen fost én is tudok festeni" :)
2020. máj. 2. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elfodadnád akkor nem kötekednél itt, és nem vagyok bunkó, hisz nem ismersz, nem bántásból de szerintem ez minden csak nem vers, vagy szerinted ilyen egy vers? Mert ha igen akkor csak hajrá
2020. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon jó lett csak az szúrja a szememet hogy a kéz hogy érez illatot vagy ha csak metafora volt bocsi nem rosszindulatból irtam:)♡
2020. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!