Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valakinek nem...

Van olyan, hogy valakinek nem tetszik a saját rajzstílusa? Vagy akkor még nincs kifejlődve?

Figyelt kérdés
Jelenleg minta alapján rajzolok, így anatómiailag helyén van minden, de nem tetszik, ahogy a testrészeket (különösen a szemet és a szájat) megformálom. Ez fog változni idővel?

2020. máj. 2. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Jelentkezz oktatónál. Amúgy, ha nincs tehetséged, csak másolni tudsz, időtöltésen kívül sok értelme nincs.
2020. máj. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tehetség gyakorlás során alakul ki. Mindenki másolással kezdte
2020. máj. 3. 14:28
 3/3 anonim válasza:

Ebben egyet tudok érteni a kérdezővel. Én is másolással kezdtem, 13 évesen. Akkor még nem tudtam minta nélkül rajzolni, de idővel ez megváltozott. Nem nem rajzoltam sohasem csapnivalóan,de különösebben tehetségesnek sem mondanám magam.


A kérdésre a válasz:

Nekem az segített, hogy nem kép alapjám rajzoltam, hanem videót néztem. Régebben elkövettem olyan hibákat is, hogy gyorsan akartam valamit megrajzolni, pedig csak összecsaptam. Viszont tapasztalatból mondom, hogy ha nem vagy hozzá túl tehetséges, akkor sok gyakolásodba fog kerülni. Én 7 év után jutottam el oda, hogy tetszen az, amit magamtól rajzolok. De soha sem késő elkezdeni.


Remélem tudtam segíteni.

2020. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!