Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki lefordítana egy idézete...

Valaki lefordítana egy idézetet franciára?

Figyelt kérdés

Amennyiben jól beszélsz franciául, szeretnék segítséget kérni, hogy néhány sort fordíts le nekem .

Szeretném ráfesteni valamire ezt az idézetet és fontos lenne hogy ne legyen szembetűnő a tartalom és ne a google fordítóra bízzam. Számomra ez egy nagyon értékes dolog és szeretném valahogy megőrizni

Privátban elküldöm. Nagyon köszönöm!


2020. máj. 2. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Eredetileg is francia az az idézet, vagy magyarról kellene fordítani?

(Itt írd le, légy szíves, mert privátban nem fordítok. Rossz tapasztalataim vannak, sokan visszaéltek vele. Ne haragudj!)

2020. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eredetileg magyar,azt hiszem. Semmi gond, ha úgy nem, akkor nem gond.

Talán megoldódik máshogy.

Néhány gondolat egy reménytelen szerelemről. Nem szeretném ide kiírni,igazából megosztani egy másik emberrel is nehezemre esik,mert nekem ez a dolog annyira bensőséges,hogy nem szeretnék otromba hozzászólásokat olvasni alatta.Mindenesetre köszönöm a segítő szándékod.

2020. máj. 4. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom, nagyon a szívedhez nőtt ez az idézet.

Hát egyszer tehetek én is kivételt, írd le privátban. :)

2020. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!