Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha a párotoktól koderüln...

Fiúk! Ha a párotoktól koderülne hogy aszexuális mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja mi az : Annyi a lényleg hogy nem vonzódik szexuálisan az ellenkező nemhez(a lányokhoz sem) Magyarul sem közösülés, sem hasonló dolgok. Én is az vagyok. És nálam az ölelkezés az egyetlen dolog amit szeretek :) Bár mostanában nagyon a lelki vonzalom nem számít, szóval *szerintem* szakítanátok. Jól gondolom?

2020. máj. 4. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Ha attól még szexel velem, bármikor, bárhogy, akkor teszek rá.
2020. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg, hogy nem szexel, mert undorodik tőle..
2020. máj. 4. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez probléma lenne. Neked egy szintén aszexuális férfi kellene.
2020. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
78%
Nekem volt ilyen barátnőm. Habár Ő már az elején közölte hogy mi a helyzet.. Aztán azt beszéltük meg hogy neki nem kell csinálnia semmit. A szexuális rész pedig úgy lett megoldva hogy pl megdugtam a lábát. Összességében azért működött, mert én sem vágytam nagyon többre. Szóval ez emberfüggő...
2020. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lennék a legboldogabb, mert én is aszexuális vagyok. :D
2020. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat látnám...Az egyetlen napszak, amikor azt kívánom, bárcsak lenne valakim, az a reggel. Jó lenne ölelkezve más mellett ébredni :3. Mármint akit szeretek. De semmi más. Legjobban talán a csókolózás cuppogó hangjai zavarnak. Én viszont hajlandó lennék őt kényeztetni, csak ne érjen hozzám. Nálam az ujjazás a maximum. Bár egye fene, időnként biztos engednék szexet is, elvileg mi is tudunk orgazmust átélni. Szóval ha szerelmes vagyok az illetőbe én hajlandó lennék kompromisszumra. De én társat keresek és nem ágybeli partnert, elsősorban. 21/L
2020. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!