Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is fura érzés volt ez...

Nektek is fura érzés volt ez az első karantén nélküli nap?

Figyelt kérdés
a masfél éves kislányomat kivittem sétálni és a mi varosunkban a játszóterek is fel lettek szabadítva szóval megálltunk ott és játszott természetesen a lányomhoz oda jött több gyerek is játszani olyan fura érzes volt belül ott tiltakozott bennem hogy nem szabadna ilyen közel menni neki meg nekem se a többi emberhez iszonyat fura érzes volt belül olyan szarul éreztem magam pedig csak játszottak.pedig elözö nap meg a parkok is le voltak zarva ,ma meg mar mindent lehetett nektek is volt ilyen érzésetek hogy ez nincs rendjén?
2020. máj. 4. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem változott. Most is tartani kell a távolságot más emberektől meg max meg minden hülyeség. Boltban se mehetek délelőtt. Eddig is mehettem bárhová ha akartam.
2020. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*maszk
2020. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Veszély nem múlt el, sőt most kell csak igazán vigyázni.
2020. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és pont ez a baj meg ha el is múlna a veszély a felelem megmarad. hogy barmikor kifejlődhet bárhol egy új vírus vagy mutálódhat ez a koronvirus az a biztonság ami előtte volt mar sosem lesz
2020. máj. 4. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:

"kifejlődhet bárhol egy új vírus"

Na ez a félelem!

2020. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!