Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen érzéseim?

Miért vannak ilyen érzéseim?

Figyelt kérdés
Van pár barátom akikkel szoktam beszélni, de egy idő után ha nem írok nekik akkor ők se nekem, volt már olyan hogy én nem írtam nekik 1 hétig és ők addig nem írtak. Úgy érzem, hogy nem érdeklem őket.Az az érzésem támadt, hogy egy senki vagyok és senkit sem érdeklek. Az emberek úgy néznek rám mintha valami gyilkos lennék, néha olyan érzéseim is vannak, hogy "nem is élek" folyamatosan szédülők és ez miatt érzem úgy. Lehet kicsit depressziós lettem és azért vannak ilyen "fura" gondolataim, nincs egy olyan személy sem az életemben aki megtud érteni mármint barát/barátnő. Úgy érzem nem vagyok erre a világra való, úgy érzem én ennél többet érdemlek mint ez a semmibe vevésem. Mióta meghalt a kiskutyám mikor felnézek az égre akkor szív alakú és kutya alakú felhőket látok, és nem halucinálok.. Mióta nincs itt velem úgy érzem semmi vagyok, nagyon szerettem és nem tudtam tőle elbucsuzni..vannak álmaim de mindenki lebeszél róluk "nem neked való" "úgy sem fog menni" Kérlek valaki segítsen nekem
2020. máj. 5. 03:33
 1/2 anonim válasza:
Ne aggódj a baràtaid miatt.Sokszor van, hogy félreértjük mások viselkedését, vagy egyszerűen nem is értjük.Általában túlgondoljuk a dolgokat.Nem tudom hány éves vagy,de mindig rátalálhatsz egy legjobb barátra (minden életkorban). Új kiskutya nem opció? Az szerintem sokat segítene
2020. máj. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megertő választ, remélem hogy én is egyszer magtalalom az igazi barátom. Ha kell akkor egész életemben keresni fogom. Van másik kiskutyam is, de nem olyan, mint ami volt szóval tudod semmi és senki nem pótolható, ez egy lelki fájdalom.
2020. máj. 5. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!