Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » WTF Miért nincsenek érzéseim?...

WTF Miért nincsenek érzéseim? Mit tegyek? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Fél éve kb. mikor az eggyik kapcsolatom véget ért nem éreztem konkrét érzelmet.Logtam az sem hatot rám.Kaptam valami ajándék vagy jo jegyet nem érdekelt csak úgy elment.Nem érzek sem oromot sem félelmet sem szomorúságot.Csak úgy vagyok gondolva majd meg halok.Vagy ,hogy eggyáltalán minek éllek?! Eggyetlen érzés indulatom ,ami valos ,hogy meg vettem a barátnomet és azt ,akarom ,hogy tunnyon el az életembol ,amiért meg lopott hazudott stb..Azt szeretném ha elmenne a sulibol.

Ez ,akkor kezdodott mikor véget ért

az eggyik komoly kapcsolatom és lemondtam az álmaimrol.Mivel magyarba szeretnék járni suliba imádom Mo-t ,de anyu nem enged ki és olyan suliba iratott ,amiben nem tudok onmagam lenni.Mivel eleve olyan szabály van elegáns megjelenés stb..én pedig ilyen rockos vagyok nem tudok így onmagam lenni. ez ota ,amiota ezt meg tudtam ,hogy ide fogok jrni és nem mehetek magyarba tanulni azota nincsenek érzéseim nem érzek (lelki) fájdalmat,oromot,bánatot semmit is sem ézek csak élek sot élonek sem érzem magam olyan mintha fent volnak majd alunak semmi új nincs az élettem mindíg minden ugyan úgy so sincs semmi új.Az szuleim nem engednek sehova sem pizsi buliban sem voltam még sem discoba vagy buliba ,de még csak nem is enged napkozben délután egy orára a barátaimmal ki sétálni.Ki szeretnék torni ,hogy újbol érrezek és "élonak" érezzem magam.Mert így úgy érzem magam ming egy rab ,akinek már abszolut nincsenek érzései mit tegyek?Voltatok már ilyen helyzetben?

17/L



2013. okt. 18. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért érzed ezt mert a szüleid bántalmaznak téged.Ez is annak minősül hogy nem engednek el sehová sem barátkozni nem engednek.Bezárnak,mint ahogyan arabokat megbüntetik.Ne engedd ne hagyd magad mert később meg fogod bánni hogy hagytad magad állj ki magadért akár lázadj,menj el akkor is ha nem engednek el téged mondván hogy neked erre szükséged van,neked is kell lazítani kikapcsolódni kapcsolatokat építeni,élni.Azt akarják hogy a 4 fal között éld le az életedet??
2013. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja persze csak miután haza értél akkor kell szólnod előtte szó nélkül lépj le.Ha kérdeznek akkor kifakadsz és kész.
2013. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
probáltam nem engednek így sem inkább hagyom ne hogy eldurvuljon a helyzet mert néha van ,hogy meg vernek :/
2013. okt. 18. 21:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit képzelnek úristen ne hagyd magad fenyegesd meg őket a rendőrséggel vagy a gyámüggyel nem verhetnek meg csak azért mert a szüleid.
2013. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én már rég leléptem volna otthonról a helyedben.Lehet megtanulnák,ha nem meg akkor is jól tetted mert csak szadizni voltál jó.
2013. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha ezt mondannám valamelyiknek kapnék 1-2 pofont és haj tépve be húzna a szobámba és rám csapná az ajtot.Szeretem oket ,de nem értik meg ,hogy élni szeretnék fiatal vagyok szerintuk rossz az ,amit csinálni szeretnék valahogy kiszeretném bírni 18.éves koromig. Mikor mondom az anyunak ,hogy 18 leszek ki megyek magyarba csak azt kérdezni miért ,akarok elmenni :S
2013. okt. 18. 21:54
 7/13 piriiiiii ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol élsz, de bizonyára 18 éves korodban már felnőtt leszel. Akkor pedig nem rendelkezhetnek fölötted. Vagy tűrj még egy kicsit, és aztán szabad leszel, vagy menj el most, de az nehezebb lesz...

Mindenesetre az érzelmeidet vissza kell szerezned! Érzelem nélkül NEM lehet élni!

2013. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kiszabadítalak!
2013. okt. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sztem pszichopata lettél vagy éppen most azzá válsz! azért nem érzel semmi érzelmet! még 1 év aztán szabad leszel! azután menj azonnal pszichológushoz!:)
2013. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Normális vagy, nyugi, ill. normálisan reagálsz. Nézz utána a tanult tehetetlenségnek, depressziónak.

Vigaszul: A szülők általában jót akarnak, és a gyerekek meg későn jönnek rá, hogy nekik volt igazuk. Nem mondom, hogy helyes, hogy vernek, de valószínűleg jó célok miatt. Próbálj velük szót érteni, csak akkor hagyd abba, ha biztos nem megy. Bírd ki, és ne tegyél le a saját céljaidról.

A te életed a tied, ahogy nagykorú leszel.

2013. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!