Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már 4x vagy 5x a kiszemeltemme...

Már 4x vagy 5x a kiszemeltemmel álmodok, szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Szóval...ugye a kiszemeltem stb...volt olyan álmom hogy csókoloztunk meg együtt voltunk,de olyan is volt pl tegnap meg ma éjszaka hogy egyszer visszautasított ma éjszaka meg kitette facebookra hogy kapcsolatba van meg hogy lesz egy gyereke!

Szerintetek mit jelenthet?Lehet most sokan hülyének néznek de nekem ő egy nagyon fontos ember!!!!Olvastam utánna de nem adott ki semmi normális cikket stb...

Válaszokat előre is köszönöm szépen!


2020. máj. 5. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Az álmok az aznapi minket érő környezeti/külvilági hatásokról netán egy régebbi emlék foszlány, vagy az agyunkat lefoglaló kérdések halmazáról szólnak (természetesen az agyunk által kitalált képzeletbeli dolgokkal megspékelve) magyarul, nem jelent semmi különösebbet, mintsem hogy egész álló nap csak rá gondolsz, vagy lefekvés előtt fantáziálgatsz vele. Persze vannak amikor az események/történések ijesztően egybeesnek az álmunkkal, de nem minden esetben kell őket komolyan venni, csak ha befolyásolják az életünket.
2020. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!