Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg létezik az a jelenség...

Tényleg létezik az a jelenség hogy az idősek viháncolnak az utcán vírusidőben?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy az utcán szórakoznak az idősek mostanság de én ezt egyáltalán ne észlelem tényleg így van ez

2020. máj. 5. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze! Én (73F), meg a barátom (82F), meg annak a barátnője fejenként egy darab hónaljmankóval, összesen 285 dioptriával, sztómazsákkal és csípőprotkóval csak indiánszökellésben és békaügetésben közlekedünk, a "Veres Csepelt, meg a Pancsoló kislányt danoljuk.
2020. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
sok idős valóban nem veszi komolyan, mondjuk sok fiatalabb sem. tegnapelőtt jött be egy 70 körüli nő az irodánkba maszk nélkül, hétvégén meg reggel 7kor a bolt előtt mondta nekem egy 70 éves nő maszk nélkül, hogy ő azért megpróbál most bemenni vásárolni, mert reggel szeret.
2020. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!