Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet ez?

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindennap este felé szokott hidegrázásom lenni, de nincsen lázam. Én úgy gondolom, lehet a folytonos stressztől van ez. Mindig rosszul szoktam lenni estefelé, reggeltől délutánig meg kutya bajom sincs. Nem értem, mi ez az egész. Van rá megoldás?

2020. máj. 5. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Tereld el valamivel a figyelmed :) mondjuk néz meg egy aranyos vagy egy vicces filmet, szerettesd meg az "agyaddal" az este érzését, keress olyan neked való dolgokat, amik jó emléket hagynak majd benned az estével kapcsolatban :)
2020. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Eressz meleg vizet a kádba, tegyél bele valamilyen nyugtató olajat, vagy teát, és lazíts egy félórát kellemes zenével, vagy egy jó könyvvel. Közben kortyolj el egy könnyű nyugtató teát, és sipirc aludni. Tévénézés, telefon, laptop tilos.
2020. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod az okát, stressz... ha minden nap szinte óramű pontossággal jelentkezik akkor pláne.

Amit fent is írtak, de jó lehet rá a jóga is vagy a sport (kocogás, kondi bármi) sőt még egészséges is :)

2020. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!