Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az alábbi japán és random/kita...

Az alábbi japán és random/kitalált lány nevek közül nektek melyik tetszik a legjobban/szerintetek melyik a legszebb?

Figyelt kérdés

Japán nevek: Masami, Minori, Akemi, Ayame, Fuyumi

Kitalált nevek: Asemi, Misami, Lunami, Furumi (Ezek is japánosan hangzanak, de nem hivatalos nevek)



#név #kitaláció #japán női nevek
2016. júl. 27. 15:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még a ''Nanami'' nevet hozzáadom, ezt kifelejtettem ^^
2016. júl. 27. 15:40
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nanami hivatalos név japánban.

Az Asemi nagyon randomnak tűnik, az nem tetszik-

Szerintem a Misami is létezik már.

Lunami biztos nem lehet japán, mert ott nincs "L", esetleg a Runami....

És valószínű a Furumit se te találtad ki.

2016. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a Nanami hivatalos név japánban :D Úgy értettem, hogy a japán nevek közül hagytam ki, de mind1.

Sose mondtam, h én találtam ki ezeket a neveket, annyit mondtam h ''kitalált nevek'' amiket mastól láttam tumblr-ön és nem néztem utánna, hogy melyik hivatalos és melyik nem csak mivel tumblrön azt írta, hogy kitalálta ezért nem akartam annyit írni, hogy ''japán nevek'', mert akkor meg abba kötöttek volna bele :D

Mindegy, nem akarok kötözködni vagy valami ezért szeretném, ha csak egyszerűen válaszolnátok a kérdésemre és nem kötözködne senki :D

2016. júl. 27. 15:51
 4/13 A kérdező kommentje:
És ne haragudj, de nem pontozom a válaszod, mert nem válaszoltál a kérdésre egyáltalán.
2016. júl. 27. 15:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az Ayame a legszebb ezek közül. Leginkább a jelentése miatt tetszik (nőszirom).


A többi név nekem annyira nem tetszik, mert alapból nem kedvelem az i-re végződő neveket.

2016. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld ^^ És bakker most látom, az Ayamén kívűl tényleg mindegyik i-re végződig :'D
2016. júl. 27. 16:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kedvenc japán neveim, de ezek közül csak a Lunami tetszik, de az meg nagyon nyugatias és erőltetettnek hat, mintha a Luna nevet akarták volna japánosítani.
2016. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a Nanami tetszik a legjobban, talán mert az én nevem is n-el kezdődik és i-re végződik :D
2016. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hivatalos névlista Japánban. A gyerek szülei szinte bármit adhatnak. Nem kötelező, hogy kanji-val leírható legyen. Vannak tipikus lányos (ka), fiús (ya) végződések. Az Ayame például unisex név.
2016. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ayame tetszik, a többi nem.
2016. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!