Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 169 centi vagyok és 43...

Ha 169 centi vagyok és 43 kiló 70A -s mell mérettel rendelkezem kb hány köbcenti szilikon állna jól?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok úgy érzem hogy kicsik a melleim és nem igazán érzem magam ez miatt nőiesnek ... párom szerint így jó ahogy van de amikor piszkálódni kell akkor felhozza... akinek már volt mell plasztikája és hasonló test alkata van azt kérem írjon pár tapasztalatot...

#mellplasztika #pkasztika
2020. máj. 6. 08:55
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
60%
Plusz 10 kiló jól állna..
2020. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kedves 1 válaszoló azt a plusz 10 kilot szívessen átvenném tőled vagy bárki mástól de sajnos ez nem ilyen egyszerű genetikámból adódóan nem megy a hízás...
2020. máj. 6. 12:41
 3/4 anonim válasza:

“de amikor piszkálódni kell akkor felhozza...”?

Hány éves a barátod, 14?

Ne haragudj, de hol van az önbecsülésed? Az egy dolog, hogy a melled mérete zavar, mert valóban nem tehetsz róla és csak műtéttel lehet segíteni ezen, főleg ha az alkatod is ilyen, de jobban meg kellene válogatnod, milyen emberekre pazarlod az időd és mennyit engedsz meg nekik.

2020. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Engem soha nem szólt meg barátom, sőt igazából senki a kisebb méretű melleim miatt. :D Amúgy is forma sokkal fontosabb szerintem (és szinte összes férfi barátom szerint), hogy szép feszes legyen a cickó nekem párom imádja :D

Hasonló alkat vagyok, mint te (161 centi 41 kiló) hülyén is néznénk ki szerintem nagy tőgyekkel most gondold el.. Soha ne forduljon meg a fejedben ilyen, hogy szilikonozás! Másért aztán pláne. Komolyan elgondolkoznék, hogy párom mennyire érett meg egy kapcsolatra, vagy hogy tényleg vele akarok-e lenni.

2020. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!