Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a nagyobb strand?

Melyik a nagyobb strand?

Figyelt kérdés
Lesz ez a Debreceni strand, ami nagyon modern lesz, de ha valaki tudja mondja már el hogy a Hajdúszoboszlóihoz képest milyen lesz? Kisebb ? Nagyobb? Melyik a drágább? Szerintetek melyik a jobb?

2020. máj. 7. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szoboszlói strand Európa legnagyobb területű strandja, és folyamatosan bővítik. Nem lesz nagyobb a debreceni
2020. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Hajdúszoboszlói strand Európa legnagyobb strandja és mindig bővítik és újítják. Ismerik sok országban híres strand az már biztos.
2020. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valamikor régebben ezt olvastam:

Amikor a régi Nagyerdei Strandot elbontották, akkor azt azért tették, mert a csili-vili Hajdúszoboszló mellett nem igen tudott labdába rúgni: elavult, ócska, lepusztult volt.

Ezért terveztek oda egy olyan strandot, amilyen nincs, és jó ideig nem is lesz az országban - de akkora nem hiszem hogy lesz mint Hajdúszoboszló, mert az - egyelőre -verhetetlen.

Itt egy látványterv, ahogy a régi debreceni átépítik az újra; úgy hallottam hogy már júniusban meg is nyitját a szuper-fürdőt:

https://www.youtube.com/watch?v=jvwM1O9wd5w

2020. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
3: Hát ennek a mérete nagyon messze van a szoboszlóitól :D ez inkább látványos, mint nagy. Azt leszámítva, hogy jól néz ki, nem tűnik valami nagy számnak.
2020. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4: az egész régi strand területét felhasználták.

Azt írtam, hogy Hajdúszoboszlóval ez (sem) versenyezhet, csak egészen más.

Európában pillanatnyilag nincs nagyobb és komplexebb strand, és ez nyáron látszik is rendesen...

2020. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint Hajdúszoboszlótól nincs nagyobb.
2020. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, Hajdúszoboszlón még nudista strandrész is van a fürdőben.
2020. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!