Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok nagyobb nudista strando...

Tekissunyi kérdése:

Tudtok nagyobb nudista strandot budapest és környékén?

Figyelt kérdés
Olyan lenne a legjobb ahogy csak nudisták vannak. Mert elég kellemetlen nekem hogy mások van gatya rajtam nincs.

2017. szept. 9. 14:45
 1/2 anonim válasza:
82%

Ha szeretnéd kipróbálni, milyen a világ ruhátlanul, ősszel-télen próbálkozz a profi szaunás helyeken. Ahol komoly szauna kultúra van, ott a szaunába, gyakran magába a wellness részlegbe sem engednek be senkit fürdőruhában. Aki volt már Ausztriában, Németországban, Hollandiában, szóval nagyjából bárhol szaunázni, az tudja.

Itthon is van már pár profi szaunás hely, pl. Szentendrén a V-8 uszoda wellness részlege, ahová kedden és pénteken négytől csak ruha nélkül szabad bemenni. Ráadásul egy hatalmas szaunájuk van hang és fénytechnikával, és profi szaunamesterekkel.

2017. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy kis segítséget kérnék a válaszomhoz. 15 éve voltam azon a nudista strandon. Talán Délegyházán volt,ami biztos,hogy mindig a coca cola gyár mellett mentünk el. Az egész tó nudi és voltak ott bérelhető apartmanok,amik eléggé el voltak szeparálva. A googlen fent van Délegyháza nudista camping.
2018. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!