Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dolgozik valaki a repülőtéren?

Dolgozik valaki a repülőtéren?

Figyelt kérdés

Melyik beosztáshoz, milyen végzettség szükséges?

Írnátok néhányat amiről tudtok?

Imádok repülni volt már lehetőségem jópárszor HálaIstennek.

Annyira szeretek ott lenne a repülőtéren,hogy arra gondoltam talán ott kéne dolgoznom.🙂

Minden munka érdekelne,takarítás is akár.



2020. máj. 8. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az airportal.hu-n vannak reptéri állásajánlatok, azonban a jelenlegi helyzetben inkább elküldenek embereket, minthogy felvegyenek.


Normál esetben a Heinemann Duty-Free szokott keresni raktárosokat és pénztárosokat. Talán ez a legegyszerűbb módja ha "csak" az a lényeg, hogy a reptéren dolgozz. Itt nem igazán kell végzettség, csak nyelvtudás, ha kasszázni mész.


Az AIDe szokott keresni check-in ügyintézőt, nyelvtudás és érettségi kell hozzá. Engem is vonz minden, ami a repüléshez kapcsolódik, ezért egyetem mellett lehet itt fogok dolgozni. Alapból IT-ban utazok, frontend fejlesztőnek készülök, de imádom az aviation világát. :)


A légikikötőt üzemeltető Budapest Airport Zrt. is szokott keresni embereket, a portástól a takarítón át az irodai dolgozóig. A végzettség nyilván számít office-ban.

2020. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Nagyon sokat segített a válaszod.

Azt hiszem bele vágok, persze nem most a jelenlegi helyzetben nincs sok esély,tudom.

Angolul tudok beszélni mivel dolgoztam sokáig külföldön.

Itthon meg takarítónő voltam szállodában ahol a legtöbb vendég külföldi volt.

Mindig rám szóltak a feletteseim,hogy ne zavarjam már a vendégeket,hogy fecsegek nekik.

De nekik tetszett,hogy a kis takarítónő ennyit beszél.

Érettségim van,sajnos magasabb iskolám nincs.

Muszáj volt dolgozni kezdenem mikor tovább tanulni kellett volna.

Sajnos ez van.

Igaz soha sem késő.

Egy angol tanár ismerősöm azt mondta mehetnék rögtön közép fokra. Nem tudom.

Talán megpróbálom,jól jönne az a papír.

Mindegy is..köszönöm a választ.🙂

2020. máj. 9. 00:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden munkához más végzettség / képesítés kell. Más egy repülésirányítónak és megint más egy bőröndrakodónak (annak kb. semmilyen csak egy erkölcsi).

Nézd meg a meghirdetett állásokat és azokból válogass - bár most nem lesz egy darabig. Leépítés van, utána meg visszaveszik az elküldötteket.

2020. máj. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!