Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki repülőtéren?...

Dolgozik valaki repülőtéren? (Folyt. Köv)

Nagyon fontos lenne hirtelen munkát találnom, és az egyik ismerősöm lehet be tud juttatni egy repülőterre. Olyasmi meló, hogy segíteni kell az utasokat, akik jönnek/mennek a kapuban, bent a repülőtéren. Valaki mondana nekem pár dolgot erről? Milyen tudás szükséges ehhez? Mennyi pénzt kapnék kb?

Feltételezem, hogy nem nehéz, szerintetek?

2016. febr. 5. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem az ismerősödet kérdezed, aki ismeri a melót?
2016. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amirol beszelsz az a foldi utaskisero, erettsegi es tarsalgas szintu idegen nyelv tudas szukseges.

Fizetes megegyezes szerint.

A munkakor tobb muuszakos.

2016. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

azért nem kérdezem, mert nem közeli ismerősöm, csak egy másik ismerősöm mondta, hogy szerinte erre gondolhat, mivel nincs semmi féle olyan végzettségem, amit repülőtéren használhatnék. de a kérdés nem az volt, hogy szerintetek kérdezzem meg az ismerősömet?

Hanem erről a munkakörről tapasztalat, leírás.

szóval, második válaszoló, köszönöm neked, legalább azt már biztosan tudom, hogy mi is ennek a beosztásnak a neve :)) !

2016. febr. 5. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A földi utaskísérő olyan "vigyori állás". Jó problémamegoldó-képesség és kiegyensúlyozottság is kell hozzá. Ők azok, ha valakinek valami baja van, akkor megy, segít, eligazít... Nem lehetsz olyan, hogy ha rád néz a kedves utas, akkor az ábrázatodtól sírógörcsöt kapjon.:)

Nem írtad melyik repülőtéren: Dubaiban más az ár pl. mint Kambodzsában.

Ha hazai, akkor Ferihegy vagy Debrecen jöhet szóba. Alku kérdése...

2016. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahha, világos, köszönöm! Egyébként a debreceni repülőtér :)
2016. febr. 6. 08:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, melyik munkakörről beszélsz. A biztonsági kapunál dolgoznál, ahol az ellenőrzés megy? Én checkines voltam Ferihegyen, az tetszett, de nem fizetik meg túlzottan.
2016. febr. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. Mennyit kaptál kb? Illetve hogy voltál bejelentve? :)
2016. febr. 7. 13:15