Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cuki romantikus animét tudnáto...

Cuki romantikus animét tudnátok ajánlani, ami szomorú is és lehet rajta sírni?

Figyelt kérdés
De legyen izgalmas és ne túl hosszú.

2020. máj. 9. 14:29
 1/6 anonim válasza:
100%
Your lie in April... ezután még kezeltetned is kell magad depresszióra :'D Na jó komolyra véve a szót engem eléggé lehangolt. A másik pedig az Orange. Szerintem ezeket feltétlenül nézd meg ha még nem láttad. :)
2020. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Ezeket az oldalakat keresd fel:ÉS JOGTUDOMÁNYI DOKTORI ISKOLA Bakos Eszter A ...doktori.bibl.u-szeged.hu › ...PDF2011. márc. 21. - szervezet, amely teret biztosít a releváns kérdések megvitatásához a szabályozásban ... A televíziós műsorszolgáltatási szektor fejlődése nem állt meg, ami a direktíva újabb módosítását ... Ezt a félelemérzetet csak tovább fokozta a tragikus, szomorú hangvételű ... ábrázolásukkal kitűnő animék esetében.Írta: E Bakos - ‎2013 - ‎Kapcsolódó cikkek

Orange - Natural Smilenoemismile.blogspot.com › 2016/09 › orange2016. szept. 27. - Az első dolog, ami megfogott ebben az animében, az a hangulata volt. ... Másrészt viszont egy rendkívül szomorú kérdéskört boncolgat, ami végig ... Ezek a kérdések olyanok, amelyeken az ember szívesen elmélkedik és ami pont annyi ... szeretne elmélkedni egy műfajilag romantikus történet keretei közt.

Talabos Dávidné Dr. Lukács Nikolett: A bűn problematikája ...www.naputonline.hu › 2017/10/22 › talabos-davidne-d...2017. okt. 22. - „A bűn az olyasvalami, ami ráíródik az ember arcára. ... A család életében szomorú időszak következett: 1876-ban meghalt édesapja, majd féltestvére Henry ... és a szeretetről szólnak, utóbbiban azonban már komoly erkölcsi kérdések is felmerülnek. ... címmel, de a híres „Blood+” című anime-t is inspirálta.

2020. máj. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Shigatsu wa kimi no uso ahogy az #1 es írta.
2020. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Air

Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai

Fejléckép randomizálása Ugrás a képre

Byousoku 5 Centimeter

Clannad After Story (előtte nézd meg a Clannadot)

Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora

Kimi no Suizou wo Tabetai

2020. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kimi no Na Wa

Koe no Katachi

2020. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az orange-t tényleg nézd meg, 12 vagy 13 részes. Romantikus és szomorú is, én beleszerettem c:
2020. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!