Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Michael Jackson...

Szerintetek Michael Jackson Invincible albuma mennyire jó?

Figyelt kérdés
Szerintem az lett a legrosszabb album, amit valaha kiadtak, szerintem csak a Privacy, Cry és a You Rock My World jó. Szeritem még nagyobbat ütött volna az album, ha felteszik rá a We've had Enough-ot és a Shout-ot.

2020. máj. 10. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En nem mondanám h a legrosszabb, max nem mindegyik száma váltja ki azt a fajta euforikus érzést, amit a többinél megszoktunk. Imádom, hatalmas ikon nekem Ő. A you rock my world az egyik kedvencem, zseniális de pl az albumról szeretem a Watts-ot is, van egy nem minden napi, de pörgős, vagány vibe-ja. De valóban más albumokon vannak a legklasszikusabbak.
2020. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
*2000 Watts
2020. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kiváló album nekem a kedvencem a Butterflies,Nem MJ tehet róla hogy,elb@szták
2020. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
82%
Szerintem egy zseniális album, valószínűleg azért nem szeretik annyian, mert nem Michael Jackson-os a legtöbb dal rajta, hanem modernebb, másabb. MJ próbált haladni a korral, és így próbálta modernebb hangzásokkal bővíteni a dalait. Ez történt az Invincible-nél is, és sikerült is volna, ha kap elég promóciót, de nem kapott, ezáltal pedig rossznak lett minősítve, és az eladásai sem voltak kimagaslóak, Jackson mércéjén mérve. Ha jobban megfigyeljük a számokat, és összehasonlítjuk a mai slágerekkel, rájöhetünk, hogy ez az album a legmodernebb MJ-től, és ma is simán megállná a helyét a toplistákon.
2020. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Michael Jackson fan válasza:
Nekem ez az egyik kedvenc albumom. Nagyon jó szerintem.
2020. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem egy rossz album, de nem is jó.

You Rock My World lett felkapott. Michael Jackson eleve modern zenész volt szerintem, nem kellett volna haladnia a korral, mert nem állt jól neki.

2020. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 xcoralinex válasza:
Én pont most hallgatom végig. Ha ennyivel is tudok emlékezni rá ezen a napon.
2020. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En az Earth Song-gal szoktam visszaemlékezni rá.
2020. jún. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Béna
2020. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó te vagy a béna
2020. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!