Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz Michael...

Szerintetek lesz Michael Jackson HIStory 25 album? Volt már Thriller 25, Bad 25 és Dangerous 25. Kiváncsi vagyok lesz-e, mert ha lenne akkor június környékén kéne megjelennie.

Figyelt kérdés
Nem nagyon hiszek már abban, hogy az MJ Estate kiadna bármit is, amióta az Unknown album is fake volt.

2020. máj. 1. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Hacsak nem kerülnek elő valahonnan ki nem adott, rég elfeledett felvételek. De erre nem sok esély vann
2020. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne.De én annak is örülnék ha az évfordulóján békén hagynák a firkászok.
2020. máj. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Dangerous 25 mint album nem volt, annak idején beharangoztak valamit Dangerous 25 logóval, de végül csak egy online ünneplés volt, ha jól tudom. Egy pici esély van rá, hogy lesz HIStory 25, mivel vannak kiadatlan dalok abból az időszakból, illetve a turnéról sem jelent meg semmilyen hivatalos koncertfilm, az előző kettőhöz viszont igen. Tehát az anyag meg lenne hozzá, igény is lenne rá a rajongók közt, illetve az album is relevánsabb, mint valaha, hiszen Michael Jackson hagyatékának most elég sok rágalmazással kell szembe néznie, az albumon pedig szinte az összes dal az igazságtalanságról, hazugságokról és arról a gyűlöletről szól, amit MJ akkoriban kapott, és jelenleg is kap. Mivel a Dangerous albumhoz viszont nem jelent meg évfordulós album, lehetséges, hogy nem lesz kiadva a HIStory 25, hanem a Dangerous 30 fog jövőre megjelenni, és 5 év múlva pedig a HIStory 30. Valamilyen különkiadása az albumnak viszont meg fog jelenni, mivel Jackson oldalán leírták, hogy ki fognak adni évfordulós albumokat ezekhez is.
2020. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A tavaly megjelent botrányfilm miatt szerintem nem lesz.
2020. máj. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem lesz. A dokumentum filmet mára mindenki elfelejtette, mindenki tudja kamu az egész.
2020. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amióta van ez korona virus azóta egyretöbbet lehet Michael Jacksont hallgatni az,emberek rájöttek arra hogy,a zenéjére szükséges van.Többen énekelték már a Heal the World-dalát


[link]


Ez pedig a We are the World

[link]



Spanyolországban pedig házak falára vetítették


[link]

2020. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!