Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PUTTÓ játékhoz keresek jó...

PUTTÓ játékhoz keresek jó számsorokat-kisebb nagyobb sikerem volt, a legnagyobb nyeremény 49. 000 volt, vagy visszanyeri az árát általában. Keresek olyan számsort, ami hosszútávon is képes nyereményt hozni folyamatosan, ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 14:41
 1/7 anonim válasza:
Nem létezik ilyen.
2020. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szólj ha találtál. Beszállok én is.
2020. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Valaki egy fórumon írta,hogy egy ismerőse rendszeresen egy anno nagy nyereményt nyert számsorral játszik-de ez Nekem is furcsa volt-Én is próbáltam újrajátszani a számsoromat, amivel nyertem a 49.000-t,de nem jött be...

2020. máj. 10. 15:50
 4/7 A kérdező kommentje:

Már hogy nyert is vele mindig újra-az volt a furcsa:D


Oké,szólok:)bár ezek szerint nem sok remény van:D

2020. máj. 10. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Random.
2020. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó régi kérdés, de sebaj.

Nézd meg melyik számokat húzták ki eddig a leggyakrabban. Logikusan azokkal a számokkal nagyobb esélyed van nyerni.

2022. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gépi húzások miatt nem teljesen véletlenszerűek a számok, így jó matekos tudással lehet némi előnyre szert tenni, de csodaszer az nincsen. Bár, van akinek ez jól megy.
2023. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!