Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hosszútávon lehet valakinek...

Hosszútávon lehet valakinek abból baja, ha a haragját magába folytja, nem adja ki magából, csak idegeskedik folyamatosan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Én nem csak a haragot, de mindennemű érzelmemet visszafojtom, és most súlyos depressziós vagyok, pánikbeteg és szívrendellenességeim is lettek a folytonos stressztől.
2010. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

persze, hogy lehet. a boldogtalanságtól kezdve a rákig bármi.

de komolyan. ha nem engeded ki a haragot, az belül dolgozni fog, és meglesz a hatása.

2010. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

( bocsi az offért )


Hogyan lehetne levezetni legegyszerübben a felgyülemlett feszültséget?

2010. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mozgással, sporttal elég jól le lehet
2010. szept. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kizárólag baja lehet belőle.
2010. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az embernek demokratikus joga kifejezni haragját a másik ember iránt.Ha nemis emeli fel a hangját akkor azzal ,hogy nemszól a másikhoz vagyis tudomására hozni valahogyan.

Engem terrorizáltak középsuliba ami azt jelentette ,hogy ha kimutattam a haragom akkor megakartak verni de ez nem mindennapos dolog.

2010. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vicsorítsak rá apámra, vagy hogy adjam a tudtára, hogy már elegem van belőle?
2010. szept. 4. 16:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem lett...Először csak szervi panaszaim(pl.reflux, remegés,menstruációs zavarok,alvászavar,stb.),majd egy öngyilkossági kísérletem,depresszióm és generalizált szorongásom, amiket azóta pszichiáter és pszichológus is kezel(gyógyszerekkel és pszichoterápiával)...
2010. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Naná, hogy vicsoríts, sőt kiabálni is szabad! Én ordítottam az apámmal, ha kellett, de most úgy érzem, hogy nem eleget, és még most is iszom a levét.
2010. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1x.. vagy oda mész a probléma forrás okozójához és leszeded a fejét, akkor gatantálom nyugoudt leszel

2x ha a fenti nem megvalósítható akkor elmész futni! Tisztítja testet és a lelket... nem vicc!

2010. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!