Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefonon letezik olyan...

Telefonon letezik olyan beallitas, hogy a hivast egy illetotol tudjam fogadni, de az sms-t nem?

Figyelt kérdés

#sms #telefon #Tiltas,
2020. máj. 13. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen opció
2020. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha letiltod akkor se smst, se hívást nem tudsz fogadni. Vagy törlöd az sms vagy pár telefonon be lehet állítani, azt hogy ne kapj értesítést arról, hogy az illető küldött smst. Így nem fog emiatt rezegni a telefonod, akkor olvasod el amikor akarod, hívást pedig rendesen megkapod.
2020. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam van egy olyan opció az sms-nél, hogy "szám regisztrálása levélszemétként". Szerintem ez nem a szám komplett letiltása, hanem kifejezetten az sms fogadására vonatkozik. Mióta egy számnál beállítottam, nem kaptam róla több smst. A hívást viszont még nem teszteltem. Vissza lehet vonni ugyanott, úgyhogy ha neked is van ilyen menüpont, kipróbálhatod egy ismerőssel, megkérheted, hogy hívjon fel, miután letiltod, látod, mi történik, aztán visszaállítod.
2020. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat!
2020. máj. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!