Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatnám meg egy dalt,...

Hol találhatnám meg egy dalt, aminek nem emlékszem sem a címére, sem az énekesnőre?

Figyelt kérdés
Ezzelőtt kb. 7 éve halottam, annyira emlékszek, hogy két lány van benne, az egyik rózsaszínben, a másik kékben és hatalmas labdáik vannak.Japán vagy kínai dal.Annyira szeretném megtalálni, hogy ezt a lehetőséget is ki kell próbálnom a megtalàlásához.

2020. máj. 13. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha emlékszel, melyik csatornán láttad, menj fel a honlapjukra, hátha találsz track listát. (Én most jelenleg 1995-ös Music TV listákat böngészek és már egy csomó számot megtaláltam így.)
2020. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Youtubeon láttam,másra nem emlékszek. A klipből eszembe jutott még az is,hogy van benne egy nagy mágnes. Csak hogyha valakinek így ismerős.
2020. máj. 14. 06:57
 3/8 anonim válasza:
YouTube-on megnézed az előzményeket/beírod a szövegét, amire emlékszel a keresőbe :)
2020. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha benne lenne az előzményekben, de annak idején nem a saját eszközömön hallgattam:) Próbáltam már beírni szöveget, amire emlékszek, de sajnos nem értem el vele semmit.
2020. máj. 16. 06:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Es mi a szoveg, amire emlekszel? Hatha valaki felismeri.
2020. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy írják helyesen, de valahogy így van:

Icumoto kavarena i jokoga vo

Van tosita ohayo va nakedo

E nina sototeyo,sototeyo hunary

Nu le lui kami

Ref: Se ha N tai

Dakedo na ze ka

Kimino yoko ni va sovo

Icumo vatasi.

2020. máj. 17. 07:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Kira☆Pika : Futari wa NS

[link]

2020. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez az:) Nagyon szépen köszönöm
2020. máj. 17. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!