Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy legyek "hangosabb"?

Hogy legyek "hangosabb"?

Figyelt kérdés
Sokszor van olyan, hogy az emberek nem figyelnek oda arra amit mondok, és nem tudom, hogy miért van, pedig egy elég extrovertált személyiség vagyok, és nem beszélek olyan "halkan" de van olyan pl. Hogy a szomszéd megkérdezi valamiről az anyámat és én is ott vagyok, és tudom rá a választ, válaszolok is, de egyszerűen mintha meg se hallaná, továbbra is az anyámat nézi (és nem vagyok bunkó, nem szoktam beleszólni senkinek a társalgásába, de ha egy fontosabb dolgot tudok, akkor válaszolok rá, pl. Hogy meddig van nyitva a bolt vagy akármi, eddig egyébként nem volt ilyen, hogy válaszoljak olyan dolgokra, amiket tudok, mert "viccesnek" tartottam, ahogy az emberek értetlenkednek, de mostanában szoktam válaszolni, VISZONT nem "hallják") :D Hogy lehetnék "hangosabb"? :) Szeretném, ha figyelnének arra az emberek, amit mondok
2020. máj. 15. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a hangerővel van a baj, akkor a megoldás sem az, hogy felemeled a hangod.


Szemkontaktus, érdekesebb beszéd, metakommunikáció...


Ha valaki így sem figyel rád, akkor az nem akar, és el kell engedni a dolgot.

2020. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!