Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mit vegyek Karácsonyra?

Kinek mit vegyek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Apa, anya, tesó semmi ötletem sincs kinek mit kellene, de valami hasznos és praktikus dolgot szeretnék!
2008. nov. 23. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
ezt komolyan kérdezed ?:D ... te ismered őket .Am , én anyámnak meg apámnak könyveket szoktam...
2008. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Van esetleg valami hobbijuk? Az én apukám pl szeret horgászni, így én horgászcuccokat szoktam neki venni, vagy készíteni. Múltkor pl. halacskás börgét festettem neki. Anyukám szeret főzni, neki szakácskönyveket vettem meg különleges fűszereket. Tesóm nincs, de a kisebb unokatesóméknak mese dvd-t szoktam, meg plüssöket, mert azt imádják, a nagyobbak örülnek társasnak, filmeknek, könyveknek, stb. Mamáméknak illíatszercsomagot szoktam venni, meg bort, csokit. De szép ajándék lehet egy pohárkészlet, vagy vmi szép kínálótálca...Remélem tudtam segíteni! Jó készülődést az ünnepekre! :D
2008. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én anyukámnak parfümöt,sminket vettem,apukámnak kulcstartót az új kocsihoz, a nővéremnek a kedvenc zenéiből kiírtam egy CD-t és mellé egy nyakláncot,a nagyszülőknek gyertyatartót,a húgomnak egy barbie-s naplót,a másik húgomnak mese DVD-ket,a barátomnak pedig Vegas Playboy sprayt!Remélem tudtam segíteni!Boldog Karácsonyt!
2009. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

leírom én miket szoktam venni:

apu: könyv, bor, whisky, mivel szeret festeni ezért még ehhez kellékeket

anyu: könyv, martini, parfüm, gyertya, szakácskönyv

öcsém: mivel ö leginkább a számítógép vagy az x-box előtt ül ezért mindig játékot kap :D

nagyszülők: édesség, tisztálkodó szerek, gyertya, bor, vagy valami dísztárgy(porcelán, üveg stb.)

remélem tudtam segíteni!

boldog karácsonyt mindenkinek

2010. dec. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pólózda válasza:

Mindig jó ajándék egy személyre szóló ruhadarab:

Kívánj és mi megcsináljuk!

Teljesen egyedi ajándékot adhatsz szeretteidnek.


Küldd el kívánságodat a Pólózda weblapján a lenti linkre kattintva, és megkeresünk a továbbiakkal.

[link]


Remélem segíthettem :)

2012. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!