Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vehetnek karacsonyra?

Mit vehetnek karacsonyra?

Figyelt kérdés
Legfobbkeppen anyumnak nem tudom mit vegyek.47 eves de tenyleg nem tudom mit vehetnek.Ilyen hogy diszek nem kellenek neki, nincs ra szuksege.Olyant szeretnek amire suksege is van.Ruhakat nem veszek mert azt o szereti megvenni.Valami jo tanacs? Minden otletnek borzasztoan orvendek:*
2008. nov. 23. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha sokszor főz, akkor vehetsz neki pl. sütőformákat (muffin), vagy hasznos konyhai eszközöket.
2008. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
fizesd be 3 napos üdülésre pl:Kékes,Héviz,Stb a neten utána járhatsz.
2008. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hord-e ilyesmit anyukád, de egy divatos bizsu nyaklánc hozzávaló karkötővel és fülbevalóval is örömet tud szerezni.
2008. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukámnak könyvet rendeltem.

Az egészséges táplálkozásról, valamint a természetgyógyászatról. Valamint kap egy pénztárcát, és hamarosan készítek egy képet, imádja az ilyen dolgokat.

2008. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel neki egy szep faliorat vagy

konyv, egy hofeher furdokopeny, egy szep haloing, finom kozmetikumok, egy uj telefon vagy egy divatos taska a mindennapokra, parfum.

2008. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az édesanyád, akkor csinálj neki te vmit, vmi személyeset, hidd el 1000x jobban fog neki örülni, mint bárminek, amit boltban vehetsz
2008. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj hat nem is tudom hogy koszonjem meg a valaszokat!!! Mindegyikben volt valami jo otlet es biztos vagyok benne hogy szep Karacsonya lesz mert ez a legfontosabb hogy jol erezze magat. Koszi megegyszer:*
2008. nov. 24. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!