Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Karácsonyra mit vehetnék...

Karácsonyra mit vehetnék anyumnak?

Figyelt kérdés

Szióka mindenkinek! Az iskolátó kaptam egy kis karácsonyi pénzt. Úgy döntöttem, hogy ezt az összeget bevetem arra, hogy végre vegyek komoly dolgot karácsonyra. Elég volt abból, hogy veszek whiskey-t meg bort... Például tavaly egy pár kesztyűt vettem anyumnak - amit szégyelltem, de nem tudtam mit kitalálni. Persze anyu mondta, hogy nagyon örül neki, meg nem kellett volna... Már megvan tesómnak és apumnak, hogy milyen speciális ajándékot veszek :-) Anyunál megint gondban vagyok. 55 éves, szóval a korhoz megfelelőt kéne neki venni. Virág természetesen kilőve. Ékszereket nem hord. Legfeljebb olyan 5000-6000 forint környékén szeretnék neki vásárolni. Ezért szeretném kérni véleményeteket, tippjeiteket esetleg. Idősebb korosztály (mind nő, mind férfi oldalról is írhat nyugodtan! Sőt!)

Szeretnék végre nem kesztyűt meg egyéb ilyen apró marhaságot venni. Szeretnék olyat, hogy büszkén mondhatja mikor megkérdezik, hogy mit kapott karácsonyra.


20/F


2010. dec. 4. 22:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerk.: Persze biztosan lehetne gondolni, hogy a karácsony nem a pénzről szól. Na most én úgy gondolom, hogy ezzel a 'kis' ajándékozással köszönném meg gondoskodásukat, hogy neveltek, stb.
2010. dec. 4. 22:48
 2/6 anonim válasza:

szia

egyik ismerősöm egyszer így volt mint te és volt pénze ara hogy megvalósítsa amit egyszer kitalált:

az ötlete az volt hogy minden családtagjának rendel egy olyan dolgot amihez be kell küldeni képet és pl. bögrére, párnára és még ilyen dolgokra ráteszik a képeket

azt nem tudom hogy hol találta a neten ezt de ha utánanézel akor szerintem találsz valamit! :)

sok sikert az ajándékodhoz és kellemes ünnepeket!

2010. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

esetleg egy CD-t, ez a korosztály szereti a Tabáni Istvánt akinek most jött ki egy CD-je és csak 3500 Ft esetleg konyhai felszerelést de vannak olyan helyek ahol olyan naptárakat meg ilyeneket csinálnak amin olyan kép van amit te akarsz akár rólad akár más szeretteiről.

Remélem tudtam segíteni.

2010. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Hm, hát ezek a fotós dolgok annyira nem tetszenek. Először ez a zenei CD tetszett, de aztán rájöttem, hogy millió + 1 zenei CD-je van. Minek gyarapítsam ezzel :-) Viszont koönyhai dolgok eddig tetszik. Már csak, hogy mi... Minőségi tányérok? Étkészlet?

Mindenesetre még várok további tippeket arra, hogy mit vehetnék egy 55 éves anyának :-)

2010. dec. 5. 02:06
 5/6 anonim válasza:
ezt neked kell tudni, hogy mire van szüksége vagy mi elavult a konyhában
2010. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát nekem kéne tudnom, de kíváncsi vagyok arra, hogy ki mit vesz, ki mit kapott (mármint, hogy ki mit vett az anyjának, ki mit kapott a fiától, lányától)

Meg mondtam,h ogy a konyhai jól hangzik, de más tippek is lehetnek.

2010. dec. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!