Wish rendelésem?

Figyelt kérdés

Rendeltem kb.1 hónapja vagy 20 dolgot már ide kellett volna érni mindenek és 1 dolog jött csak meg a 20-ból

Lehetséges a Koronavirus miatt késik?

Másnak is van így hogy nem jön meg mostanában a cucca amit rendelt?


2020. máj. 16. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A vírus miatt késik. Olyan nincs, hogy "eddig ide kellett volna érnie" - te csak egy tájékoztató adatot látsz ami megbecsüli normál szállítási körülmények esetén az átlagos szállítási időt. Nem azt jelenti, hogy neked eddig az időpontig meg kell kapnod, különben például visszajár a pénzed.

Kínából a világátlag nagyjából 2-4 hét repülővel és 60 nap hajóval, de ebben nincs benne az, hogy vírushelyzet van, leálltak a gyártók és kereskedők, korlátozva vannak a légitársaságok stb... A magyar posta pedig olyan, hogy már évek óta állnak az elosztóban a csomagok a sorukra várva, annyian rendelgetnek kínából. Akár 2-3 hetet is állhat az országba érkezést követően, mire vámolás után a postásnak adják. Manapság 60-80 nap is simán standardnak vehető. A 30 napos rendelésed eltelt ideje még szinte semmi.

2020. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)de amúgy nem Magyarországra várom hanem Angliába a csomagot
2020. máj. 16. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Csúsznak, de általában a többség megjön. Bár mostanában láttam face csoportban, hogy sokaknak egy kamu pénzbankó volt a csomagban a termék helyett. Én mióta vírus van, nem rendeltem, de még előtte is volt, ami 6. hétre érkezett meg.
2020. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem megérkezik :)
2020. máj. 16. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!