Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkezdtem Spanyolul tanulni,...

Elkezdtem Spanyolul tanulni, még csak a számoknál, színeknél tartok. Nekem tetszik a nyelv, de szerintetek megéri tanulni, mennyi idő alatt lehet kb. közepesen beszélni a nyelvet, valamint hogyan keresnek Spanyolországban?

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha teljesen magadtol tanulsz, akkor igencsak hosszu ido lesz. Online tanfolyamokon sokkal gyorsabban menne.

Ha a kerdesed arra vonatkozik hogy mennyit keresnek Spanyolorszgban az emberek, akkor azt kell mondjam, hogy ha csak berelsz egy lakast, nem pedig sajat, es nem valami extra jo meno kulonleges szakmad van, akkor meg ha talasz is valami munkat, akkorsem fogsz belole normalisan megelni. Most a virus utan pedig plane! Elkepeszto sok spanyol vesztette el a munkajat most es eddig is nagy volt a munkanelkuliseg ott, egyertelmuen elonyuk lesz a munkakeresesnel. 10 evig eltem ott, lattam, a boromon tapasztaltam hogy mi a helyzet. Nagyon nem konnyu ott sem!

2020. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha gondolod tanulhatnánk együtt spanyolul. Nem tudok én sem túl jól, így ha nyelvtant nem is, de legalább szókincsfejlesztést elérhetnénk együtt. Azt olvastam, hogy a nyelvtanulás alapja a gyakorlás. Ha használjuk szerintem hamarabb meg lehet tanulni, mint magolással.
2020. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A magyar nyelvben a spanyol szó kisbetű ... spanyol, angol, francia .... hibásan mindent átveszünk már az angolból! Amúgy én tanultam spanyolul, sokkal könnyebb, mint az angol.
2020. jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!