Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Robert Pattinson-ban azt...

Robert Pattinson-ban azt szeretem hogy?

Figyelt kérdés
Aki szereti öt az segíthet. Házi dogát kell írnom a kedvencemről de nem tom hogy kezdjem el. help!!
2010. júl. 29. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
o de jó neked ez a házi dogád :) imádom Robert Pattinsont..szerintme ird le hogy Robert pattinson kedvenc szinészem.aki a twilight film ota let hires. (itt le irhatod mi tetszik neked abba ahogy játsza filmet a kinézete stb..) leirhatod hogy attol még hogy világsztár lett nem szállt el magátol, zenész is igazi tehetség és döglesztöen jol nézki (leirhatod a diakat akár ami ujságokban volt top....) leirhatod hogy milyen filmjei voltak , hogy amgyar országon is forgatott szereti a gulyás elvest leirhatod hogy 24 éves van 2 növére imádja a kutyáját és imádja otthonát londont ..ohh még anyi mindent le tudnék irni.remélem tudtam segiteni :) amugy amgyarul kell irnod? sok szerencsét :p team edward :p
2010. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyár közepén házidoga?
2010. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyár elején adták fel. Igazából nem is házi doga hanem szorgalmi feladat vagy valami ilyesmi :) első komment: nagyon köszi :D sokat segítettél. és magyarul kell írni :DD
2010. júl. 29. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
azt szeretem benne, hogy mindig képes úgy kinézni, mint valami seggbek*rt drogos egy tornádó támadta övezetről, aki két szélvihar közt beugrott egy melegbárba és egy olyan boltba, ahol ocsmány ruhákat árulnak. Egyszerűen csodálom, hogy hogy nézhet ki valaki ilyen b*zisan és f0sul, bámulatos, ehhez már hatalmas tehetség kell, bár úgy látszik az ehhez való tehetséget a színészi képességeiből vették el.
2010. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az elején világosan letisztáztam, hogy: "Aki szereti öt" ezek alapján neked nem esett le, hogy mi van? Nem szereted,=nem írsz. Ezt olyan nehéz felfogni? Nem értem miért kell fikáznod. Állítom, hogy nem vagy több nála. Egyesek annyira szeretnek másokat leszólni, de ajánlom, hogy először nézz magadba és utána írj. Puszta féltékenységből fakadó rosszindulat nem vezet semmire. Ez több mint szánalom -.-""
2010. júl. 30. 00:02
 6/7 anonim ***** válasza:

nem vagyok féltékeny rá, egyszerűen irritáló személyiség, csaj vagyok, és legkevésbé sem találom jó pasinak vagy színésznek. ha meg annyira oda vagy érte, akkor egyedül is tudnál róla írni valamit, nem nagy kunszt, hidd el. amúgy szerintem minden 2. csaj az osztályodban róla fog írni vagy dzsásztin bíbörről.

én azt tartom több mint szánalomnak, hogy ezért a sz@r filmért (alkonyat) annyian odavannak, mert sokat reklámozta a média, és mert divat most a vámpírság... hiába mondod, hogy nem azért szereted Pattinsont, vagy az alkonyatot, mert divat, de ha nem reklámozták volna ennyit, és nem mondaná a tinik körében olyan sokan,hogy húú de szupcsi, szerintem sokkal kevesebben szeretnék. de utálom a médiát. fujj.


és nehogy azthidd, hogy akkora nagy isten vagy, hogy parancsolhatsz, és ilyen bunkó módon oszthatsz itt, te se vagy ám jobb nálam. én csak leírtam, hogy mit gondolok róla, mint színészről és mint pasiról. én magamba néztem, hogy előhívjam a színész arcát, elszörnyedtem, és utána írtam.

legalább nem követem a divatot.

innentől befejeztem, mert egy rajongó úgysem adna nekem igazat, a kedvencével kapcsolatosan semmilyen ellenszenvemnek, így hát 2 válasznál többet nem óhajtok rád pazarolni.

2010. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyjából leesett, hogy mire gondolsz. Részben igazad van.

Én tényleg nem szeretnék veszekedni, mert mindenkinek van saját véleménye, ha te így gondolod, akkor én ezt tiszteletben tartom és elfogadom.

Peace.

2010. júl. 30. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!