Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes ez? (Többi...

BpBEST kérdése:

Mennyire veszélyes ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy oldal, ahol azért cserébe, hogy quiz-t oldogk kapok ingyen robuxot. (Egy játékbeli pénz) Már az összes quizt megcsináltam ami nem tünt veszélyesnek. Ezek mellett vannak valami úgy nevezett survey-k, amiket ha kitoltol tobb jatek penzt kapok. Nem tudom mennyire bizzak ezekben. Egyszer megpróbáltam hamisan, nem megadva a személyes adataim (pl. Születési dátum, iskolai végzettség stb.) de nem kaptam semmit, majd aztán vettem észre, hogy azt írja, hogy ha hamisan töltöd ki, nem kapod meg az összeget. Akkor ezek tudnak mindent rólam? Akkor mért kell ezket kitölteni? És ha nem tudnak rólam semmit, honnan tudják, hogy hamis-e amit írtam vagy nem? Miért kell nekik ez az információ/ mit kezdenek vele? Bankártya számot és lakhelyet még egyik sem kért szerencsére. Mennyire merjem ezeket őszinte igazi infóval kitölteni?

2020. máj. 19. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg olyan adattal veti össze, amit már korábban valamelyik rendszerben megadtál, és ott látja hogy nem egyezik. Az a survey ami telefonszámot kér viszont már emelt díjas szolgáltatásra fizettet elő, ami heti 2 ezer forintokat vesz le amíg le nem mondod, tehát lehet veszélye. Érdemes minden kisbetűs részt és felhasználási feltételt átnézni, mire is adsz hozzájárulást.
2020. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ezek valamennyire veszélyesek ha ugy van fordult elő emberekkel h igy törték fel a fiokjaikat de akár vannak is amik személyes adatokhoz juttnak el
2020. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Én mindig így szereztem roboxot, nem történt semmi.
2020. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 botond balogh ***** válasza:
Vírus is lehet más esteben ha olyan adatot adsz meg ami olyan a fiókos is ellopják ha még van belefektetett pénz az még nagyobb szopacs
2021. jún. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!