Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Google fotó beállítások?

Google fotó beállítások?

Figyelt kérdés
Szóval ami a telefonom galériájában vannak fotók azok ne másolódjanak át a Google fotókba? Hol kell ezt kikapcsolni? Sehol nem találom.

2020. máj. 20. 12:43
 1/6 helikopeter ***** válasza:
Talán: menü/beállítások/fiókok/google/szinkronizálás kikapcs.Vagy beállítások/google/fiókszolgáltatások.
2020. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 helikopeter ***** válasza:
Megkövetem magam, én sem találtam, viszont: play áruházban megkeresed a google fotók alkalmazást, törlöd. Ez csak a frissítéseket törli, a rendszeralkalmazást nem. Az alkalmazás következő indításakor választhatsz fiókot és ugyanitt kikapcsolod a szinkronizálást. Írj egy kommentet ha mükszik!
2020. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már egyszerűen mindent kikapcsoltam a beállításokban is a Google fotókban is, kipróbáltam ezt amit írtál csinaltam egy képet és szintén lementette.
2020. máj. 21. 08:57
 4/6 A kérdező kommentje:
A googlenak nincs valami ügyfélszolgálatja? Mert próbáltam e-mailt küldeni a Google fotóknak, de nem fogadta el az e-mail címüket pedig arról küldtek nekem egy levelet.
2020. máj. 21. 09:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvan, ki kellett kapcsolnom a tárhelyhez való hozzáférést.
2020. máj. 21. 11:09
 6/6 helikopeter ***** válasza:
Órákat, napokat vesz el az életünkből a digitális forradalom. Sajnos én is képes vagyok leragadni egy-egy hasonló problémánál. Legközelebb gondolj erre és engedd el a történetet, időpocsékolás, energiapazarlás.
2020. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!