Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges ez?

Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Eddig barátaim, és ismerőseim gyakran voltak kint, mindig találkoztak barátokkal stb. Én végig otthon maradtam. És csodálkozom, hogy ők nem betegek. Vagyis nem kapták el a koronavírust. Miért fura ez nekem? Mit jelenthet ez?

2020. máj. 24. 00:04
 1/3 anonim válasza:
12%
Szerintem te azért maradj otthon. Ők lehet nem kapják el a vírust, de hordozzák, továbbadhassák nagyszüleiknek, szüleiknek. Jól is teszed, ha otthon maradsz.
2020. máj. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
7%

Attól, hogy ők hülyék még nem kell neked is annak lenned..

Nekik szerencséjük volt, de lehet hogy pár nap vagy pàr hét múlva beleesnek a vírusba, sose lehet tudni. Felelőtlenek.

De természetesen ez függ attól is, hogy melyik városba történt, ha egy kisebb, vidéki város, arra még azt mondom, hogy oké, de Budapest kerülendő ebből a szempontból.

2020. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Hol élsz először is? Nem mindegy.


Amúgy meg lehet menni nyugodtan mindenhova, semmi bajod nem lesz ha nem vagy 65. Nagypapám is elkapta olaszban 62 éves, semmi más krónikus betegsége nem volt melette 1 hét alatt meggyógyult.


Ne legyen furcsa, ha menni akarsz menj, én in mentem Budapesten voltam, amikor ez az egész kezdősött ugyan úgy ment mindenki és ég élünk. 9,77 millió emberre 2000 beteg nagyon kevés. Ami budapesten 2 millióra is kevés. Nincs nagy baj.


Az esélyed arra hogy belehalj kevesebb mint 0.

2020. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!