Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik szakmák illenek a...

Melyik szakmák illenek a leírásomra?

Figyelt kérdés

Olyan szakmákat keresek, melyekhez egyetemi végzettség nem minden esetben szükséges, de az se baj ha igen; melyekkel sokat tudok utazni, vagy legalábbis nem egy helyben állok/ülök egész nap (pl.: egy irodában). Elsősorban szellemi munka. Nyelvtudás szükséges. Az utazás alatt leginkább külföldi utazást értem.


Amiket szeretnék kizárni: vendéglátói munkák, légiutas kísérő, fotós és még sok más, melyek most épp nem jutnak eszembe 😅 a válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 24. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az aki a turistákat vezeti körbe a városban?

Rendezvény szervező,

Ezek akár külföldön is végezhetőek, ha ismered az adott várost.

2020. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamionos? Ha ez se tetszik, akkor el kell fogadni, hogy egyetemi végzettség nélkül a munkaadó vállalatok nem fognak utaztatni...
2020. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek mind jó válaszok. Igazából alapjáraton is terveztem már régóta egyetemre menni és ha úgy van szeretnék is, csak ha találok egy szakmát ami esetleg tetszik és nem kell hozzá egyetemi végzettség, akkor nem igazán szeretném "húzni vele az időt".
2020. máj. 24. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát egyetemi szakon talán az amglisztika,germanisztikát tudom, ami talán olyan vegzettseget adhat, hogy el tudsz helyezkedni, de nézz körül egyetemi oldalakon, hogy milyen területen lehet elhelyezkedni
2020. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először is: helyesen: nem melyik szakmákat, hanem mely szakmákat, vagy melyik szakmát. - De a válaszra térve: igaz,hogy leginkább külföldön szeretnél utazni, én viszont a mozdonyvezetőit ajánlanám neked, bár lehet,hogy ahhoz nem lenne elég kitartásod, kicsit felületes ember lehetsz. Tényleg csak az idegenvezetés lenne jó, de ahhoz kell nyelvvizsga valamelyik idegen nyelvből, valamint ehhez is valamilyen idegenvezetői iskola v. tanfolyam.
2020. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!