Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ehhez hasonló kinézetű hangszó...

Ehhez hasonló kinézetű hangszóró 20.000 Ft-ig?

Figyelt kérdés

[link]


Lehessen vezetékkel és vezeték nélkül nasználni, legyen benne bluetooth, usb, sd kártya foglalat



2020. máj. 25. 18:13
 1/2 A kérdező kommentje:
A vezetéket a tápkábelre értettem
2020. máj. 25. 18:15
 2/2 anonim válasza:
Nem ajánlom az ilyen vicik-vackokat, mert ennyi pénzért tuti nem adja azt a teljesítményt. Eleve csak bt 2.1, és az a 300w sem 300w. Ha meg nem szeretnél túl drágán hangszórót, akkor ajánlom a Sencor sirius sss 6400n hangszórót, nagyjából egy Jbl charge 3-nak felel meg, csak kevesebb üzemidővel (valóban 7 óra), működik usb-ről is, van benne jack, annyi, hogy nincs sd kártya nyílása és fm rádió sincs benne(de ezek úgyis javarészt a minőségtelen hangszórókba kerül, "parasztvakításnak") Kb. 20k Ft, de szerintem megéri az árát már csak a hangzása miatt is. Ha valaki talál olcsóbban ilyet, vagy jobbat, az ne habozzon leírni, én is kíváncsi vagyok rá!
2020. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!