Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayen rendeltem egy termeket...

Ebayen rendeltem egy termeket meg nem erkezet meg van ra barmiesely hogy refund-olni lehet magyarul penzt vissza kerni es a megrendelt termeket le mondani?

Figyelt kérdés

mikor rendeltem: tegnap

miert akkarom le mondani a termeket: veletlen rendeles.


2020. máj. 26. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Jellemzően van egy 1-3 napos feldolgozási ideje a rendelésnek még a feladás előtt. Azonnal, de lehetőleg minél előbb írnod kellene az eladónak hogy az adott számú rendelésed téves, lemondod. Előtte esetleg megnézed a felhasználási feltételeket, hogy mit enged ilyenkor az oldal.

A fiókodban a rendelések összesítésénél látnod kell a folyamatban lévőket, ott lesz egy gomb a kapcsolatfelvételhez is. Ha már postára adták mert annyira gyorsan feldolgozták, akkor sajnos így jártál. Legfeljebb visszaküldöd nekik saját költségen.

2020. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!