Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi kb a megfelelő tömeg...

Mennyi kb a megfelelő tömeg ehez a magassághoz/életkorhoz?

Figyelt kérdés

176cm magas vagyok

Kb 61kg

Kb 6-8%os a testzsírom

És általánosba 8.os(nem buktam)

Ez így megfelelő? Illetve aki tudja ezeket az infokat magárol az leirná?



2020. máj. 27. 13:48
 1/1 anonim válasza:

hat figyelj, 8.ot vegeztem most.

180cm magas vagyok 70kg alatt valamennyivel talan meg kozelebb a 60hoz

testzsirom nekem is hasonlo, arra emlekszem hogy 9% alatt

176 egyebkent nem rossz (semmikeppen sem alacsony)

de ez attol is fugg, hogy fiu/lany vagy

ha most vegezted a 7.et akkor en ezt eleg magasnak mondanam, ha most 8.os vagy akkor atlagos/atlag feletti

egyebkent mi fiuk 8. 1. felevbe mind 175 korul voltunk kb 5en hasonlo sullyal

tehat 176cm jo mindenkepp/illetve ha lanyok miatt kerdezed a legtobb lany/no igenye 180 es folotte, amihez meg boven van idod, foleg hogy 14-15 lehetsz, ilyenkor kiszamithatatlan, az is lehet, hogy a nyariszunetben nolsz szinte 190ig vagy maradsz ekkora es par centit nolsz csak (ennek mondjuk nagyon kicsi eselye van, bar 190 se lesz senki aki 175cm par honap alatt)

tehat: en azt mondanam semmi gondod nincs aggodalomra, teljesen jo, a legtobb 13-14 175cm korul vagy inkabb alatt van, 15ev korul vannak tobben 180 es folott mint pl en

2020. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!