Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Életetekben már hányszor...

Életetekben már hányszor kaptatok el hányás hasmenés vírust?

Figyelt kérdés

Tudom nehéz feleleveniteni de légyszi próbáljátok meg sürgős lenne



Ui:fogadtam úgyhogy csak gyerünk 😊



2020. máj. 27. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
3x-4x
2020. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál, de azt is megtudod mondani h hány éves vagy? Mások is akik válaszolnak legyszi írjak oda
2020. máj. 28. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
27 vagyok.
2020. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dávid válasza:
2x, egyszer kb 25évesen (megettem egy vírusos beteg kajáját), egyszer meg tavaly, 34 évesen a barátnőmtől.
2020. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kosziiiii a válaszokat, amúgy miért van az hogy a gyerekek olyan sokszor hánynak? Amúgy bocsánat a sok kérdésért csak most nagyon érdekel ez a téma
2020. máj. 29. 22:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Más is írjon please
2020. máj. 31. 23:29
 7/7 anonim ***** válasza:

A gyerekek immunrendszere érzékenyebb, mert akkor még a fejlődőszervezet és kisebb test miatt nagyobb a kockázat. A fiatalok immunrendszere még tanul, és/vagy sok új jorokozó van még számukra.

Könnyebben is bekerül a szevezetüjbe egy ilyen tűneteket okozó korokozó.


Felnőttkén kb. négy évből, három tavaszon egy-két napig van ilyen problémám. Pótolom a télen elvesztett vitaminomat. De azt észre vettem, higy mindig lucskos idő után pár nappal volt ilyen bajom.

2020. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!