Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a Jobbik lesz a legerőse...

Ak0sgfx kérdése:

Vajon a Jobbik lesz a legerősebb ellenzéki párt azokban a megyékben, ahol rengeteg balhé van?

Figyelt kérdés

Én Pest megyére, Borsod Abaúj Zemplén megyére, Heves megyére, Nógrád megyére, Békés megyére, Bács Kiskun megyére, Szabolcs Szatmár Bereg megyére, Hajdú Bihar megyére, Jász Nagykun Szolnok megyére, Zala megyére, Baranya megyére, Tolna megyére és Somogy megyére gondolok. Azokban a megyékben, amiket én felsoroltam, ott rengeteg balhé van. Igaz hogy nem vagyok Jobbikos, de én nem üldözök senkit sem. Az egyik haverom aki Borsod Abaúj Zemplén megyében él, azt mondja nekem, hogy ott sok a balhé, a másik haverom meg Heves megyében él, ott is balhé van, a harmadik haverom meg Szabolcs Szatmár Bereg megyében él, ott is balhé van, és a negyedik haverom meg Hajdú Bihar megyében él, ott is balhé van. Az egyik játszótársam aki Pest megyében él, ott is balhé van. Én mindig olvasom az internetet, és nézem a híradót, mindig azt hallom, hogy sok a dohánybolt rablás, a ház betörések, az utcai rablások és a utcai verekedések. Én Budapest első kerületében élek, itt is vannak betörések és lopások, de nem annyira. Én nem vagyok baloldali és jobboldali, én független vagyok, és én nem üldözök senkit sem. Csak nekem elegem volt a Fideszből és az MSZP-ből, azért lett elegem belőlük, mert nem csináltak semmit az elmúlt 25 évben. Az MSZP nyolc évig volt kormányon, a Fidesz meg 5 éve van kormányon, és ez a két párt nem csinált semmit Magyarországon. Azt tudom hogy a Jobbiknak a gazdasági politikája baloldali, de nem magyar baloldali, hanem külföldi baloldalinak számít. Azt is mondják, hogy a Jobbiknak csak a szája jár, és nem csinál semmit, azért nem tud csinálni semmit, mert a Fidesz manipulálja a Jobbikot, úgy manipulálja, hogy a Jobbik nem hozhat létre Csendőrséget és nem hozhat létre magán hadsereget. Én egyet értek a Jobbikkal, és egyetértek a biztonsággal is.


Akik egyetértenek a Jobbikkal, ők nyugodtan írhatnak, azok is írhatnak, akik nem értenek egyet a Jobbikkal. Azt tudom hogy szabad választás van, és szabad politika is van, de ennek a kettőnek semmi köze a liberalizmushoz.



2015. jún. 3. 13:07
 1/3 Rezi Dencia ***** válasza:

Rosszak lennének az értesüléseim? Én úgy tudom, hogy a Jobbik a legerősebb ellenzéki párt.

A szocik meg sehol sincsenek.

2015. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt is tudom, hogy Kazincbarcika erős MSZP-s város, és Mezőkövesd meg erős Fideszes város.
2015. jún. 3. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Te ennyire unatkozol amúgy? Mindennap kiírsz vagy 4 kérdést..
2015. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!