Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek is volt már, hogy...

Veletek is volt már, hogy leszóltak titeket, miközben jó választ adatok egy kérdésre?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordul. Volt, hogy nemcsak laikusként, hanem mint szakértő (saját szakmám, amit tanultam - de hát az egészségügyhöz ugye "mindenki ért"), és mégis lepontoztak, hogy nem hasznos a válaszom, pedig oda is írtam, hogy mi a szakmám.

Volt olyan is, amit kipróbáltam, tudtam, hogy biztosan használ, de ugyanúgy jöttek az okoskodók, és leértékelték - néha a béka segge alá - a válaszomat.

Ha valakinek valami, amit írsz nem tetszik, akkor is, ha szubjektív téma (pl. milyen témában írsz novellákat, miért stb), akkor is képesek úgy lepontozni, hogy a válaszaid hasznossága kerül mélyrepülésbe miattuk.


Azt tudni kell, hogy ha valami kérdés első olvasatra hülyeségnek tűnik, akkor is korrekten igyekszem válaszolni, nem fennhéjázva, nagyképűen.

2020. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem is a pontozásra gondoltam, hanem hogy elmondták mekkora hülyeségeket írsz (miközben teljesen jó dolgokat írtál).
2020. máj. 31. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy volt ilyen is, bár konkrét példákra nem emlékszem, mert egy darabig dühít az ehhez hasonló hozzáállás, de aztán "lapozok", mert nem éri meg, s igyekszem elfelejteni.

Mint utaltam rá, olykor írok egészségügyi kérdésekben választ, mert ápolóként, 30+ év tapasztalattal kicsit úgy érzem, talán értek hozzá, de sokszor lehurrognak, s legtöbbször azok, akik nem szakmabeliek, de ŐK TUDJÁK mi a helyes válasz. Ilyenkor -általában- hagyom, vagy privátban írok a kérdezőnek, majd döntse el ő, hasznos-e neki, amit javasoltam.

2020. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te ugy erzed, hogy kot valaszoltal ... de a masik is ugy erzi, hogy neki van igaza. Az a baj, hogy ilyenkor egymas valaszaval kezdenek foglalkozni a valaszolok, pedig a kerdezonek kell eldontenie, hogy melyik valaszt fogadja el.

Kar ezen a pontozason feszulni, ugy sem sok ertelme van. Az a lenyeg, hogy mit irsz es nem az, hogy mennyi zold pipad van.

Szerintem az alulpontozottak is ugyan ugy mondanak jokat csak a stilusuk sokszor kiveri a biztositekot ... akinek sok elismerese van azoknak olyan barsonyosabb a stilusuk, meg ha suletlenseget beszelnek akkor is.

2020. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!