Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg skizofrén vagyok?...

Tényleg skizofrén vagyok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sokat nevetek, és előfordul, hogy félelmemben is nevetek, de az apukám azt mondta, hogy a félelemre mindenki másképpen reagál. Természetesen ha egy őrült üldözne késsel, akkor nem nevetnék, de ha pl az egyik haverom ijesztene meg (mondjuk, hogy kiugrik a sarokból egy "ijesztő" maszkban) akkor azon biztos, hogy röhögnék egy jót :D

Az egyik "menő" osztály társam egyszer azt mondta rám, hogy skizofrén vagyok :/ (Úgy hogy azt hitte, hogy nem vagyok a teremben, és hogy nem hallom)

Pedig nem is ismer, azt is mondta, hogy, idézem : "Még az anyja temetésén is nevetne"

Erre majdnem azt válaszoltam, hogy "A te anyád temetésén biztos, hogy nevetnék" de inkább hagytam a francba, pedig nem kellett volna :P Azt hittem, hogy ennyire nem lesz rám hatással a véleménye, de egy ideje azon gondolkodtam, hogy miért mondott ilyet holott nem is ismer engem? És hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú? :/


2020. máj. 31. 14:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Osztálytársam*
2020. máj. 31. 15:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2020. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Egyébként nem hinném, hogy sértegetni akart (de ez neked kell tudni).
2020. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nincs semmi bajod. :) Én is ilyen vagyok, hogy állandóan röhögök mindenen. Van amikor mindenki ül csendben, rám meg akkor jön rám a nevethetnék. Persze nem állok neki nevetgélni hangosan, csak magamban mosolygok mint valami hülye. Ez nálam szorongás amúgy, tehát amiatt van.

Nem vagy emiatt skizofrén, az a fiú tudatlan, mert ezek szerint foggalma sincs mi az a skizofrén.

2020. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A félelem maitt zavar is okozthat ilyen nevetést.
2020. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*miatti zavartság
2020. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!