Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit bír ez a láncfűrész?...

Mit bír ez a láncfűrész? (2020) Többi lent!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a Stihl MS 211 mekkora láncvezetővel bír el maximum mivel sem a kézikönyvben se a neten nem találok erre vonatkozó információt. Jelenleg 35 cm Timbersport vezető van rajta. Megbírna mondjuk egy 40cm láncvezetővel. Hirtelen kell a láncfűrész kuglizni mert nem sokáig leszek otthol és ami azt illeti elég nagy átmérőjűek amit rendeltem. Tudom kuglizni kevés a 021 de tervezem az idén a kicserélését . Erről is szeretném kikérni a véleményét a hozzáértőknek . Az alábbi típusokon gondolkodom MS 391,462,661, otthonra a 661 kicsit túlzás viszont ha valahova megyek segíteni vágni akkor meg megy 8órán keresztül viszont kissebb társairól nem sokat hallok

2020. jún. 2. 20:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#8 válaszadó, az árát sokszorosan visszahozta ezért is sajnálom, de komolyan ez az első gépem inkább teszem szekrénybe mint megöljem!

Eszmei értéke van , érzelmileg nem megfizethető, ennek a gépnek köszönhetek mindent amim van ezért fontos számomra !

Ha így tetszik utód választásban kérek segítséget!

2020. jún. 3. 20:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Arra a feladatra amit írtál elég lehet a 391-de nem értem mit keres a 2 profi gép mellett.Nekem van 661-461-361-260 és a feladat függvényében ha lehet minél kisebb gépet használok. Azon vakaróztál fel tehetsz -e 5cm-el nagyobb vezetőt a 211-re ...8 órát le akarsz tolni egy 661-el szerintem másnap reggel hugyozáskor a feleséged segítségét kell majd kérned mert nem biztos,hogy egyedül megtudod emelni a műszert.Ha sokat akarsz ezzel foglalkozni az az ésszerű ha 661 mellé veszel még egy 362-361-vagy akár a 391-et.Megtankolva,láncal és vezetővel 3kg-al biztos könnyebbek,és sokkal többször elég a teljesítményük mint amennyiszer már nem.Ha összemérem a 661-és a 461 teljesítményét egy 40cm átmérőjű fa átvágásánál az eredmény tized másodpercekben mérhető a 661 javára ,tehát átlagos fa méreteknél nem jön ki az előnye.60+ cm átmérőjű fánál viszont már érezhető a 661 dominancia.
2020. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó te nýujtottad a legnygyobb segítséget nyagyon köszönöm! Egyébként összevágtam a 021_el 15 köbmétert,megsajnáltam és kölcsönkértem a testvérem husky 3120XP típusu gépét , ami szerintem vetekszik a STIHL 088 _al ezek valami brutális gépek ereje orbitális komolyak és csak erdészetre alkalmasak,, fölkeltem , izomláz vállfájdalom , alig vártam hogy kiürüljön a tank. Nagyon szépen köszönöm mindenki segítségét szerintem az ms 462 mellet döntök hiába erdészeti kategória a kevesebből lehet elvenni viszont a kicsihez nem lehet hozzáadni!UTÓLAG IS NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTŐKÉSZ HOZZÁSZÓLÁSAITOKAT!
2020. jún. 6. 16:45
 14/14 anonim válasza:

[link]

Ár érték arányban itt kezdődik egy fűrész!

2021. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!