Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orvosira jelentkeztem, de...

Orvosira jelentkeztem, de sajnos idén nem valószínű, hogy lesz elég pontom. Tudom, nincs semmi baj azzal, ha következő évben jutok csak be, de tanácstalan vagyok és megvisel jelenleg. Ti hogy töltöttetek el hasonló időszakot? (évhalasztásra gondolok)

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
a helyedben utána járnék, hogy miket kell majd tanulni az egyetemen, és ezeket a témákat olvasgatnám, tanulgatnám.
2020. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Minden jó lesz nyugi, most nagyon sokan nem kerülnek be sehova, mert nem volt szóbeli :) Az első válaszoló tanácsát a helyedben megfogadnám :) HAJRÁ és sok sikert jövőre! Minden menni fog! :)
2020. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Engem sem vettek fel elsőre. Életem egyik legjobb éve volt! Én külföldön töltöttem hónapokat, nyelviskolába jártam, majd felkészültem a biosz és kémia érettségire. Most van időd angol nyelvvizsgát csinálni vagy jogsit vagy dolgozol valamit egészségügyi munkakörben vagy valahol teljesen máshol. 😃 (Szerintem teljesen felesleges és értelmetlen előre tanulni az egyetemre, élvezd amíg szabad vagy.) Nagyon szurkolok Neked!
2020. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többségét megviseli,ha elveszít egy évet.Ha így megvisel,gondolj arra,hogy mivel nem csak neked nem volt szóbeli hanem senkinek sem,valószínűleg a legtöbben elveszítették azokat a pontokat,így akár lejjebb is mehetnek a ponthatárok,úgyhogy van remény!:)
2020. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és a biztatást! 405 pont körül vagyok, szóval inkább az októberi érettségire koncentrálok, mint reménykedem. :D 3-as válaszoló: örülök hogy ennyire pozitívan állsz hozzá, remélem én is, hogy most jól megy neked az orvosi :))
2020. jún. 3. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavaly én is lemaradtam 410-en valahány pontom volt. Hát kihagytam egy évet újraérettségiztem most 431 pontom van most és Pécsre akarok menni mivel itt lakom. Hát ez az év nem volt túl eseménydús én jártam egy egészségügyi OKJ tanfolyamra illetve dolgozgattam érettségire tanultam fizikából korrepetáltam középsulisokat. Hát nem volt szóbeli idén ezért gyanítom lejjebb fog menni a ponthatár. Márpedig mert fizikából nagyon is a szóbeli sokat húz. Kémiából szintúgy sokat tud. Bioszból meg úgy vettem észre, hogy nagyjából úgy sikerülnek a szóbelik ah az írásbelik és ezek alapján tényleg csökkennie kell idén. Nem tudom, hogy 405-ig-e, de amíg belátható időn belül (2015-ben) ugyan ebbe az érettségi rendszerbe volt 403-as ponthatár is nem adnám fel a helyedben bár felkészülnék rá, hogy valószínű nem. De a remény hal meg utoljára, és még én is izgulok a mostani pontjaimmal pedig még egy vidéki egyetemen se volt soha 430 pont felett a ponthatár. Nem volt rossz ez az év de egy elég volt belőle nincs kedvem még egyszer végigmenni rajta. Ha nem sikerül én megyek gyógyszerésznek aztán talán újrapróbálom másodszor is talán nem :).
2020. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!