Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ASMR-rol mi a véleményed?

Summer2 kérdése:

Az ASMR-rol mi a véleményed?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Jobb esetben az első néhány másodperc még vicces, utána viszont menthetetlenül unalmasak.
2020. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szar
2020. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem ezek a csámcsogós dolgok nem nyugtatnak meg, inkább kiugornék a hatosra minthogy valami olyasmit hallgassak🙈
2020. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A suttogós részek tetszenek, és azok tényleg tudnak nyugtató hatásúak lenni számomra. De amikor csak valami tárggyal matatnak és kopácsolnak rajta az ujjaikkal meg ilyenek, azokkal már én se tudok azonosulni.
2020. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én szeretem a suttogóst meg a kopogtatóst is, sokszor ilyenre alszom el
2020. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fáj a fülem tőle, meg zavarja az idegrendszerem is :')
2020. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Zach Choi úgy csamcsog hogy az már fulserto, mintha a kaja egy nő lenne és fél akarná falni
2020. jún. 5. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:

A csámcsogást meg a suttogást nem szeretem, de van 1000 másik fajtája, az emberek nagy része viszont csak ezeket ismeri.

#1 Ezeken a videókon nem nevetni kell, egyáltalán nem ez a céljuk.


Na de a kérdésre válaszolva, nagyon szeretem, sokszor alszok el ASMR-ra, de van, amikor csak azért nézem, mert szimplán megnyugtat, és jó érzés. A "kopogtatós" meg a "kaparós" videók a kedvenceim. :D

2020. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!