ASMR vélemény?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az ASMR-ről?

2017. aug. 14. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Az ötlet jó volt amikor valaki talált egy hiányszegmenst Youtube-on ami által ő egyedi tartalmat tud gyártani és esetleg még érdekli is az embereket.

Mivel sok esetben triviális a megvalósítása ezért túl széles körben terjedt el és elég közhelyes ha valaki így akar nézettséget csinálni magának hogy elsuttog magában meg tárgyakat simogat. Ezek az emberek viszont elcsépeltté teszik és le is járatják a "műfajt".

2017. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Engem idegesít, de van akit lenyugtat meg akit boldogít, szóval nincs vele bajom amíg nem kényszerítenek arra, hogy hosszasan hallgassam:D
2017. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Az a helyzet, hogy ha a való életben hallom ezeket a csámcsogó, cuppogó hangokat, idegesít - viszont ez pont azért van, mert nagyon érzékeny vagyok az ilyen hangokra, és valójában ennél jobban semmi nem tud felizgatni.

Tudom, az ASMR-t nem igen lehet beazonosítani, hogy a pszichológiához, relaxációhoz vagy a szexuális kielégüléshez áll közelebb, de úgy gondolom, hogy ez egyfajta hidat képez ezek között.

Talán azért vagyok ennyire ingerlékeny ezekre a bizonyos hangokra, mert leginkább egy kiadós, jóleső csókolózáshoz, vagy szexi suttogáshoz tudnám hasonlítani - ezek pedig nőként nagyon fel tudnak izgatni. Így mikor ilyen hangokat hallok, azonnal magamhoz kell nyúlnom. Ezek a fincsi hangok pedig teljes mértékben ellazítanak, utána teljesen kisimultnak érzem magam, és amikor a tükörbe nézek, sokkal sugárzóbbnak és boldogabbnak érzem magam.

Úgy gondolom, ez a világ egyik legjobb találmánya.

Jópár hölgy él egyedül, aki magányos és éhezik a szeretetre (bármit is jelentsen ez), így ez remek megoldást jelent nekik is.

2017. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
53%
Egy idegesítő szar az egész. Nem hiszem el, hogy ennyi ember oda van azért a hangért mikor csámcsog, püszmög, krákog, suttog, szöszmötöl, nyeldes, szipog, csikorog stb... valaki. Undorító az egész! :D
2019. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Végre valaki!:D

Utolsó teljesen igazad van... ennél nagyobb hülyeség nincs a világon.. engem rendesen felb.sz ha hallok ilyet. :D

2020. jan. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

kib.aszott idegesítő! Engem is fel.b.asz :D



3# hogy valakit ez sexuálisan felizgasson, és még meg is osztod velünk... hát te beteg vagy anyám :D

2020. okt. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
20%

Engem ezekkel a hangokkal kínozni lehetne.

Olyan mértékben felnyomja a vérnyomásomat hogy legszívesebben azt is kinyírnám aki elinditotta ezt.

Pedig alapjában véve egy egész nyugodt és kiegyensúlyozott embernek tartom magam de ezek... Nem kell több pár másodpercnél végem van

2021. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!