Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a genderfluid?

Mit jelent a genderfluid?

Figyelt kérdés

#gendefluid
2020. jún. 5. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
2020. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem merem megnyitni a linket, mert ha az amire gondolok, akkor azzal kapcsolatban semmilyen képet nem akarok látni, és nem akarok bővebben megtudni róla semmit.

Én arra, gondolok, hogy transznemű. De nem vagyok benne biztos.

Szóval lécci ne linkelgessetek semmit, csak egy szóval vagy mondattal írjátok le. Köszi!

2020. jún. 5. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Mire számítasz egy híroldalnál? Hogy ijesztő férfi-nő hibridek meg hatalmas péniszek meg lógnak majd ki a képernyődből? Ennyire ne legyél már szerencsétlen. Ott van a link nevében: genderszótár = szöveg a gender témában. Csak rajzolt illusztráció van a cikkben, meztelenség nélkül. Vagy attól félsz, hogy ha meglátod akkor elkapod tőlük, mint egy betegséget? A melegektől is emiatt rettegnek sokan, nehogy meglássa az utcán a gyerek a pride-on menetelőket, mert még ő is búza lesz, elkapja vagy megtetszik neki a vonaglás...


A gender biológiai nemet jelent. A fluid pedig azt, hogy képlékeny valami. Azaz a genderfluidnak képlékeny a neműséget jelent, az ilyen embereknek nincs határozott "álláspontja" arról hogy melyik nemhez tartozik, esetleg váltogatja a hozzáállását a dologhoz külső-belső tényezők hatására.

2020. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem már. Amúgy nem attól félek, hogy elkapom, azért olyan hülye nem vagyok, hogy ezt gondoljam.

Bármilyen cikin is hangzik, "félek" a transznemű emberektől. Mert olyan természetellenes, hogy műtéttel megváltoztatjék a nemüket. És nem ítélem el őket, csak félek tőlük, mert durva belegondolni, hogy ezek az emberek egyszer még fiúk/lányok voltak, most meg már mások.

2020. jún. 5. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!