Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van már ilyen? Bejönnek a...

Van már ilyen? Bejönnek a magyaroknak?

Figyelt kérdés

Szóval, azon gondolkodtam, hogy csinálnék egy "színi társaságot", és Broadway musicaleket játszanának el magyarul :D

Tudom, nagyon abszurdan hangzik, de létezik már ilyen? A magyarok élveznék ezt vajon? Találnék rá színészeket? :,D


2020. jún. 5. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól hangzik, tényleg.

De


Van ehhez tapasztalatod, értesz hozzá, esetleg képesítésed?


A másik, nagyobb "baj", hogy szerintem nem lenne annyira nagy az érdeklődés, hogy pl a hely, ahol előadod megtérüljön belőle. Még "színészeket" találnál, itt is olvasok pár kérdést ezzel kapcsolatban. De manapság szokás a kultúrával is politizálni, szóval aki ilyen kikapcsolódásra vágyik, az valószínű politikai irányultsága szerint fog elmenni ilyen helyekre.


Arról nem tudok, hogy létezik külön ilyen csoport, de miért ne játszana egy random színtársulat is broadway musicalt?

2020. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, még nem gondoltam nagyon át, csak random eszembe jutott :D de természetesen ha látok benne (több) potenciált, akkor átgondolnám jobban :)
2020. jún. 5. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akartam elvenni a kedved, vagy kiábrándítani, ez csak az én véleményem.

Simán találhatsz olyan embereket, akik segítenek és lehet, hogy nagyon könnyen fog menni.


Bocs a pesszimizmusért 😂

És sok sikert!

2020. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ugyan, köszönöm, hogy megosztottad velem a gondolataidat ezzel kapcsolatban 😊

Mindent meg kell közelíteni mindenféle nézőpontból :D

Tényleg köszönöm! 😌☺️

2020. jún. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!