Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap bulizni megyek a...

Holnap bulizni megyek a barátnőimmel és már előre elterveztem hogy mit vegyek fel. Fehér nadrágra gondoltam! De viszont ma megjött a menzeszem és mindenhol azt olvasom hogy nem lehet fehér gatyát hordani akkor. Miért nem? Tamponnal sem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért nem, mert akkor jönnek a puncikoboldok és elrabolnak.


Amúgy komolyan, szerintem mért nem lehet iylenkor fehér gatyát felvenni? Mert talán ha átázol, iszonyat ciki lesz, mert a fehéren meglátszik. Amúgy de, tamponnal szentem be lehet vállalni, de akkor legyen nálad elég és cserélgesd!

2010. júl. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó hát gondoltam hogy azért mert hogy átázhatsz de még olyan nem fordult elő és a vérzésem sem nagyon erős...
2010. júl. 31. 02:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vennék fel akkor fehér gatyát főleg,hogy bulizni mész,mert nagyon ciki lenne ha átáznál.Ha mégis bevállalod akkor jócskán vigyél tampont és gyakran cserélgesd.De aztán a buli hevében nehogy megfeletkez róla!
2010. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

miért kell pont fehér??

fekete,kék,stb..miér nm jó?:O

am meg én is voltam így és nm áztam átt.

2010. aug. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a jó tanácsokat de már megvolt a buli és minden jól sikerült...fergeteges este volt;)
2010. aug. 4. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!