Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el hogy csikizh...

Hogyan érhetem el hogy csikizhessem egy lány talpát úgy hogy őt ne zavarja? (Több lent)

Figyelt kérdés

Tudom ez elsőre fura de egyszer kisebb koromban csiki harcoltam egy lánnyal és nagyon tetszett amikor egyszer lenyomtam és csikiztem a talpát. Semmi sexuális dolog nincs benne olyan nekem mint amikor számitógépen játszom kb.(marmint olyasmi jóérzés). Csak az a baj hogy legtöbb lányt akit megcsikiztem őket zavarta. Mit csináljak?

Ui: köszönöm mindenkinek aki erre a fura kérdésre időt szánt :)



2020. jún. 6. 22:52
 1/6 A kérdező kommentje:
18/f ez lemaradt :D
2020. jún. 6. 22:53
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem például elég érzéketlen a talpam, úgyhogy lehet észre se venném :D
2020. jún. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Menj kórboncnoknak, vagy ha lusta vagy tanulni, hullamosdatónak.
2020. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak úgy ha a lány talpa nem csikis, vagy éppenséggel olyannak teszed aki szereti ha kinozzak a talpait.
2020. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerezz egy barátnőt, vagy fizess érte egy prostinak
2020. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
HA a barátnőd semmi gond nincs vele amúgy meg nem sokan szeretik de próbálkozni szabad. Vagy esetleg megkérdezheted őket erről de akkor számíts elutasításra is.
2020. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!