Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki nem...

Van olyan lány, aki nem szőrtelenít?

Figyelt kérdés

Van még olyan lány, 10-30 év között aki sehol sem szőrtelenít?

Miért döntöttetek így?

Légyszi kort is írjatok.



2020. jún. 4. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ki akarod verni?
2020. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


A divat sose érdekelt. Divatbemutatóst pl ovisan is utáltam játszani. Nehogy már más mondja meg, hogy milyen ruhákat vegyek, vagy hogy milyen legyen az intim szőrzetem...


Meg valami jó élményeim se vannak a borotválással. 14 évesen mentem a tengerre táborba, így anyámmal nagy kínok közepedte leborotváltuk. Nehéz is volt, sok ideig is tartott, s másnap már borostás volt. Ráadásul úgy néztem ki, mint egy 8 éves, s mikor kezdett nőni, szúrt is.


19

2020. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Persze MagilaGorila ... meg Csubakka.
2020. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Elegem lett belőle,hogy mindenhol borotválnom kell magam.Nyilván igyekszem nem közszemlére tenni,és nem állítom,hogy mindig így lesz, de most így gondolom. 19L.
2020. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!